Мы в Соцсетях

      Фейсбук   Ютуб
УРАН
УРАН


25.11.2016

Промисловий форум 2016 - Укрмонтаж

Увеличить...
Промисловий форум 2016 - Укрмонтаж
Увеличить...
Промисловий форум 2016 - Укрмонтаж
Увеличить...
Промисловий форум 2016 - Укрмонтаж - Такелаж
Увеличить...
Промисловий форум 2016 - монтаж обладнання Укрмонтаж
Увеличить...
Промисловий форум 2016 - Укрмонтаж
Увеличить...
Промисловий форум 2016 - Укрмонтаж

З 22 по 25 листопада на території Міжнародного виставкового центру відбувся ювілейний XV Міжнародний промисловий форум. У 2005 році Міжнародний промисловий форум увійшов до списку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих і визнаних UFI - Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії. Він щорічно підтверджує свій статус найбільшого виставкового події України машинобудівної тематики.

Організатор виставки - Міжнародний виставковий центр - висловлює подяку компаніям і заводам, які на протязі багатьох років роблять вибір на користь Промислового форуму. Ми щиро раді, що основний кістяк наших учасників не змінюється вже більше десяти років.

В ювілейному Промисловому форумі взяли участь 321 підприємство з 28 країн світу. Загальна площа експозиції склала 13 000 кв.м., виставку відвідали 9207 фахівців.

Машинобудівний комплекс України був гідно представлений новинками на стендах найбільших вітчизняних підприємств.

Величезний інтерес привернула експозиція АТ «МОТОР СІЧ», м.Запоріжжя, яка складалася з розробок 2016 року: обробного центру із ЧПУ «Sinumerik 840 D» MC665-2-Sin840; верстата плоскошлифовального високої точності з хрестовим столом і горизонтальним шпинделем ЛТ6-201.

«Сумський завод Енергомаш» продемонстрував стрічкопильний двостійковий автоматичний верстат серії СЛП-8535.

Флагман українського лазеростроенія, компанія «АРАМІС», м.Черкаси, представила відвідувачам виставки верстат лазерного різання AFX з екстремальною продуктивністю і передовими стандартами обробки.

Приватним науково-виробничим підприємством «Мікротих", м.Харків, запатентовані в США, виробляються і експортуються до Євросоюзу таровані штангенциркулі, самі прецизійні в світі і в 6 разів перевершують стандарт DIN862.

Величезний інтерес привернула до себе спеціалізована виставка «УКРСВАРКА».

Краматорський завод автогенного обладнання «ДОНМЕТ» привіз новинки даного сезону - ряд спеціальних редукторів, призначені для зниження і регулювання тиску газів.

ТОВ «СУМИ-ЕЛЕКТРОД» виставляли на своєму стенді електроди ОЗЖН-1, призначені для зварювання, наплавлення і заварки дефектів литва в деталях із сірого і високоміцного чавуну. Це гідний аналог електродів UTP-86 FN.

Група компаній «СТАЛЬ СЕРВІС ЦЕНТР» представила машину термічного різання з числовим програмним управлінням Astrum Stinger 1530H, призначену для використання на невеликих виробничих підприємствах при дрібносерійному і одиничному виробництві, для вирізки деталей різноманітних конфігурацій з високою точністю і гарною якістю різу.

У спеціалізованій виставці «ГИДРАВЛИКА. ПНЕВМАТИКА. ПОДШИПНИКИ »непідробний інтерес привертав стенд українського виробника компресорного устаткування« Зелко ГРУП ». На стенді компанії були представлені компресори з вбудованим осушувачем рефрижераторного типу. Зелко ГРУП стали першими в Україні виробниками, які освоїли цю лінійку обладнання: це компресори серії ZelkoAIR, моделі ZELKO5-ZELKO22. Така компоновка є передовим рішенням як на внутрішньому ринку України, так і серед європейських виробників.

В цьому році компанія ECO-FLEX, г. Харьков, розширила асортимент товарів, вироблених в Україні. На виставці були представлені металлорукава великих діаметрів, а також металлорукава в оплетке з приварними фланцевими закінченнями.

Експонент спеціалізованої виставки «Підйомно-транспортне, складське обладнання» завод «КРАНКОМПЛЕКТ», м.Запоріжжя, розширив свою промислову лінійку в 2016 році і привіз на виставку системи управління магнітом для портальних, мостових, козлових кранів, а також новітні вантажозахоплювальні пристрої.

В цілому, порівнюючи насиченість української експозиції з попередніми 2014-2015 роками, можна з упевненістю сказати, що у вітчизняному виробництві намітився вихід із кризового стану, що дає певні надії на майбутній рік.

Найбільші машинобудівні світові бренди представили на Промисловому форумі свої інноваційні проекти та новітнє обладнання.

Традиційно кипіла робота на стендах ДП «Абпланалп Україна», Galika AG, TL TECHNOLOGY AG, ZCC CUTTING TOOLS EUROPE GmbH, ТОВ «Бинцель Україна ГмбХ», ІТЦ «Варіус», ТД «Галпідшипник», ТД «Ірбіс», НПФ «Імперія Металів », ТОВ« Камоцці », ТОВ« Кнут Україна », ТОВ« Машінтех », ТОВ« Пауер Белт », Роберт Бош ЛТД, ТОВ« Самміт », ТОВ« Сев-Евродрайв », ДП« Сіменс Україна », ТОВ« Станкоінструментімпорт » , СП «Стан-Комплект», НПГ «Станкопромімпорт», ТОВ «Сфера-Техно», ТОВ «Тріада ЛТД Ко», ТОВ «Тулпрес-Техно», ТОВ «Фанук Україна», ДП «Фесто», ТОВ «Фроніус Україна» та інших компаній.

Крім основної експозиції виставки, протягом трьох днів проходили науково-технічні конференції, семінари і презентації. Величезний інтерес у відвідувачів викликала 8-я Національна науково-технічна конференція «Неруйнівний контроль і технічна діагностика», організаторами якої виступали Українське товариство неруйнівного контролю, Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України, Міжнародний комітет з неруйнівного контролю, Європейська федерація з неруйнівного контролю та Міжнародне товариство з моніторингу стану. Інженерна компанія «Технополіс» провела тематичний семінар з актуальних питань підвищення ефективності роботи і конкурентоспроможності машинобудівних підприємств в сучасній економічній ситуації за рахунок використання передових досягнень в області інженерних інформаційних технологій.23.01.2017 Перевезення поліграфічного обладнання та монтаж. Укрмонтаж.
18.01.2017 Монтаж координатно-пробивного пресса. Укрмонтаж Такелаж.
02.01.2017 Выгрузка сухого трансформатора 50 тонн четырьмя автокранами и установка в цех.
02.12.2016 Демонтаж і монтаж промислового обладнання.
29.11.2016 Перевозка станка с международного выставочного центра и монтаж на производстве.
08.11.2016 "Укрмонтаж" выполнил монтаж станка 1К62
01.08.2016 Выгрузка чиллера массой 4 тонны траверсами.
30.07.2016 Що таке такелажні роботи і для чого вони потрібні?
04.04.2016 Демонтаж оборудования, перевозка, монтаж.
17.02.2016 Демонтаж станка 3Г71
НАШИ КЛИЕНТЫ


Услуги
Новости
Создание сайта: LND